دانلود لغت نامه دهخدا فرهنگ معین v1.4.0 – برنامه فرهنگ لغت معین و عمید اندروید

دانلود لغت نامه دهخدا فرهنگ معین، فرهنگ عمید فارسی هوشمند‎

لغت نامه دهخدا کتابی پر حجم شامل شرح و معنی واژه‌های ادبی و تاریخی فارسی است. این لغتنامه loghatnameh ، بزرگ‌ ترین اثر علی اکبر دهخدا است که در 16 جلد به چاپ رسیده است، که بیش از ۴۰ سال از عمر او صرف آن شد. لغت نامه دهخدا معنی و شرح تاریخی قابل توجهی از کلمه های عربی را نیز داراست.

بسیاری از لغات ترکی، مغولی، هندی، عربی، فرانسوی، انگلیسی، آلمانی، روسی و دیگر زبان‌های متداول در زبان فارسی نیز در این فرهنگ نامه آمده است. همه لغات فارسی و محلی، نام شهرها و روستاها و کلمات علمی و شاخص، حتی لغات عربی را می توان در لغت نامه دهخدا یافت . برای صحیح خوانده شدن کلمات، جلوی هر کلمه حروف حرکت‌دار به کار رفته است . بیش از ۱۲۴ پژوهشگر در ۶۴ سال کوشیدند تا آن را برای چاپ آماده کنند و اکنون تیم ما تمامی این لغات را برای شما در اپلیکیشن ” لغت نامه دهخدا و معین” به صورت واژه یاب کامل گرد آوری کرده است که با دانلود و استفاده از لغتنامه متوجه برتری این برنامه نسبت به دیگر اپلیکیشن های لغت نامه خواهید شد.
فرهنگ معین نیز یکی از فرهنگ های مهم فارسی است. نویسنده این فرهنگ محمد معین بوده است. این فرهنگ نامه اولین بار در سال ۱۳۵۰ پس از درگذشت محمد معین با همت جعفر شهیدی چاپ گردید. فرهنگ معین در 6 جلد تدوین شده و به چاپ رسیده ‌است و اکنون توسط تیم ما در غالب اپلیکیشن موبایل لغت نامه جهت دانلود فرهنگ لغت در دسترس شما قرار گرفته است.
این برنامه مرجعی کامل از دو فرهنگ معین و لغتنامه دهخدا است و بی شک بهترین برنامه در بین فرهنگ لغت های موجود است.
این لغت نامه فارسی به فارسی با امکان جستجو پیشرفته خود کلمه ها ی مورد نظرتان را به سرعت یافته و به تفکیک لغت نامه معین یا دهخدا نمایش میدهد، همچنین با ارائه واژه های پیشنهادی کاربر را برای یافتن کلمه مورد نظر در هر دو فرهنگ لغت یاری میکند.
پس دیگر به دنبال لغت نامه های مختلف نباشید، چون با دانلود فرهنگ لغت موجود ، دو فرهنگ لغت عظیم که مشتمل برتمامی لغات فارسی از دو منبع بسیار با ارزش لغت نامه معین و لغت نامه دهخدا میباشد را در دست دارید و این ویژگی تنها در برنامه ما یافت میشود.
در این لغت نامه معنی واژه ها با توضیحات مربوط به ریشه شان، تلفظ شان، یا اطلاعات دیگر مربوط به آنها به ترتیب حروف الفبا گردآوری شده اند و شما میتوانید معنی کلمه مورد نظر خود را برای هر دو فرهنگ فارسی معین و لغت نامه دهخدا همزمان و به تفکیک مشاهده کنید.
در این برنامه شما می توانید به صورت آفلاین از تمامی لغات موجود در لغت نامه استفاده کنید

امکانات برنامه  لغت نامه دهخدا فرهنگ معین، فرهنگ عمید فارسی :
نمایش تلفظ صحیح کلمات در لغت نامه
به اشتراک گذاری معنی کلمات فارسی
نمایش کلمات مشابه در هر دو لغت نامه اندروید
نمایش معنی کلمات فارسی به تفکیک دو لغت نامه دهخدا و لغت نامه معین
جستجو سریع معنی کلمات فارسی
تنظیمات متن و انتخاب فونت
دسترسی آفلاین به لغت‌نامه‌ها

به صفحه اینستاگرام آموزش آشپزی رایگان بپیوندید.

شما می توانید با استفاده از نرم افزار بارکد خوان بدون اتصال گوشی به کامپیوتر فایل را مستقیماً بر روی گوشی خود دانلود نمایید.

  • نسخه:
  • تعداد بازدید:
  • دفعات دانلود: 293
  • دسترسی ها:
  • اندروید: 4.1 و بالاتر
  • آخرین آپدیت ارائه شده : 2019-03-28
  • نیازمند:--
امتیازات کاربران
رابط کاربری
5
نصب
5
امکانات
5
کارایی
5