دانلود Microsoft Solitaire Collection v4.4.9272.1 – مجموعه بازی های تک نفری مایکروسافت برای اندروید

دانلود Microsoft Solitaire Collection - مجموعه بازی های تک نفری مایکروسافت برای اندروید

Microsoft Solitaire Collection – مجموعه بازی های تک نفره مایکروسافت : شاید برای شما هم تعجب برانگیز باشد، اما همچنان نسل بازی های تک نفره ادامه دارد. کمپانی مایکروسافت 5 بازی تک نفره را در یک برنامه رایگان ارائه داده است. بازی Klondike، بازی SPIDER (عنکبوتی)،بازی FREE CELL( سلول آزاد)، بازی Tri Peaks، بازی PYRAMID(هرم) از جمله بازی های تک نفر گنجانده شده در Microsoft Solitaire Collection می باشد. بیش از 240 میلیون نفر در سراسر جهان بازی های تک نفره مایکروسافت را بازی کرده اند و اکنون بیش از 25 سال است که به عنوان محبوب ترین بازی کارتی در سراسر دنیا شناخته می شود.

بازی Klondike:

بازی Klondike پادشاه تمامی بازی های کلاسیک بدون زمان به شمار می رود. با برداشتن یک تا سه کارت، تمامی کارت های موجود بر روی میز را حذف کنید. در این بازی دو نوع امتیاز بندی وجود دارد: 1. امتیاز بندی سنتی یا traditional  و 2.امتیاز بندی وگاس یا vegas  Klondike یکی از بهترین موقعیت های موجود برای انجام بازی کلاسیک تک نفره رایگان را برای شما فراهم کرده است، پس از بازی لذت ببرید.

بازی SPIDER (عنکبوتی):

شما در این بازی با 8 ستون مواجه می شوید و باید در کمترین حرکات ممکن آنها را از بین ببرید. شما می توانید به صورت تک نفره یا 4 نفره این بازی را ادامه دهید، البته 3 فرد دیگر به صورت کامپیوتری تعیین می شوند. این بازی تمرینی فوق العاده برای تقویت ذهن به شمار می رود.

بازی فری سل FREECELL( سلول آزاد):

این بازی در میان بازی های کارتی به استراتژیک ترین بازی شهرت دارد. شما در این بازی باید با استفاده از چهار سلول آزاد، کارت های اطراف را به حرکت در بیاورید.  بازیکنانی که چندین حرکت را از قبل پیش بینی کنند پاداش خواهند داشت.

بازی TRI PEAKS:

در این بازی شما می بایست پیش از پایان مهلت امتیازاتی را به دست آورید، این امر به وسیله انتخاب کارت های متوالی انجام می شود. این بازی به عنوان سرگرم کننده ترین بازی تک نفره شناخته شده است.

بازی PYRAMID(هرم):

شما در این بازی باید دو کارتی را با هم ترکیب کنید که مجموع آنها به عدد 13 برسد. در این بازی هرچقدر شمار کارت های حذفی توسط شما بیشتر باشد، امتیاز بیشتری به دست خواهید آورد.

جهت اطلاع از جدیدترین آپدیت ها به کانال تلگرام ما بپیوندید.

شما می توانید با استفاده از نرم افزار بارکد خوان بدون اتصال گوشی به کامپیوتر فایل را مستقیماً بر روی گوشی خود دانلود نمایید.

  • نسخه:
  • تعداد بازدید:
  • دفعات دانلود: 186
  • دسترسی ها:
  • اندروید: 4.4 و بالاتر
  • آخرین آپدیت ارائه شده : 2019-10-05
  • نیازمند:--
امتیازات کاربران
نصب
5
گیم پلی
5
امکانات
5
کارایی
5
برچسب ها