دانلود Google Chrome v77.0.3865.92 – گوگل کروم اندروید

Google Chrome مرورگر محبوب و رایگانی که توسط شرکت گوگل ایجاد شده و پشتیبانی می شود این مرورگر برای اولین بار در سپتامبر 2008 برای ویندوز عرضه شد و با استقبال کاربران بعد ها برای پلتفرم های Linux, macOS, iOS و Android عرضه شد.تمام نسخه های این مرورگر به جز iOS از موتور جستجوی WebKit استفاده میکند نسخه iOS نیز از موتوی جستجوی Blink بهره میبرد.

از  قابلیت های اصلی نسخه اندروید برنامه Google Chrome:

1. سرعت بالا و تایپ کمتر:

عبارت هایی که قبلا جستجو کرده اید و عبارت های پر کاربرد بلافاصله هنگام جستجو ظاهر میشوند. و در صورت استفاده از قابلیت AutoFill فرم ها به صورت خودکار پر می شوند.

2. حالت Incognito:

با استفاده از این حالت می توانید به صورت ناشناس و بدون ذخیره در تاریخچه جستجو در اینترنت جستجو کنید.

3. همگام سازی با سایر دستگاه ها:

با ورود به اکانت جیمیل خود در گوگل کروم تمامی اطلاعات مرورگر شما از جمله گذرواژه های ذخیره شده ، وب سایت های نشان شده ، تنظیمات و … به طور خودکار در همه دستگاه هایی که روی آن ها گوگل کروم را نصب کرده اید و اکانت جیمیل خود را لاگین کرده اید همگام سازی می شوند.

4. یک کلیک تا دسترسی به محتوای مورد علاقه:

با یک کلیک صفحه مورد علاقه خود را به لیست مورد علاقه ها اضافه کنید و در برگه جدید با یک کلیک به صفحه مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید و همچنین میتوانید با کلیک و نگه داشتن روی یک عبارت آن را در برگه ای جدید جستجو کنید.

5. مرور ایمن و محافظت از اطلاعات:

این مرورگر به صورت خودکار دارای قابلیت مرور ایمن است که در صورت شناسایی خطر در سایت ها یا فایل های دانلودی به شما هشدار میدهد.

6. دانلود سریع و مشاهده صفحات و ویدئو ها به صورت آفلاین:

گوگل کروم یک دکمه اختصاصی دانلود در مِنو دارد که با یک کلیک بر روی آن تمام محتوای صفحه ای که در حال مشاهده آن هستید برای مطالعه آفلاین ذخیره میشود همچنین در مِنوی فایل های دانلودی گوگل کروم شما میتوانید فایل ها را به صورت دسته بندی شده از جمله صفحات دانلود شده ، ویدئو ها ، فایل های صوتی و … مشاهده کنید.

7. قابلیت جستجوی صوتی گوگل:

قابلیتی که اکنون از زبان فارسی نیز پشتیبانی میکند شما می توانید با اضافه کردن زبان فارسی بدون نیاز به تایپ و تنها با صحبت کردن در اینترنت جستجو کنید.

8.ترجمه صفحات:

شما میتوانید به سرعت صفحات وب را به زبان های مختلف (از جمله فارسی) ترجمه کنید.

9. حالت ذخیره داده:

با فعالسازی این قابلیت گوگل داده های دریافتی شما را از جمله متن ، عکس ، فیلم و … را تا 60% بدون کاهش کیفیت فشرده سازی می کند که این امر باعث صرفه جویی در مصرف حجم اینترنت می شود.

10. توصیه های گوگل:

هنگامی که برگه جدیدی ایجاد می کنید گوگل لیستی از صفحات بیشتر بازدید شده توسط شما را نمایش میدهد.

به صفحه اینستاگرام آموزش آشپزی رایگان بپیوندید.

شما می توانید با استفاده از نرم افزار بارکد خوان بدون اتصال گوشی به کامپیوتر فایل را مستقیماً بر روی گوشی خود دانلود نمایید.

  • نسخه:
  • تعداد بازدید:
  • دفعات دانلود: 4,052
  • دسترسی ها:
  • اندروید: 4.1 و بالاتر
  • آخرین آپدیت ارائه شده : 2019-09-20
  • نیازمند:اینترنت
امتیازات کاربران
رابط کاربری
5
نصب
5
امکانات
5
کارایی
5